Blog

Kemoterapi Maskeleri

Kemoterapi maskeleri ilaç hazırlama ve uygulama sırasında sitotoksik ajanlardan korunmak için üç kademesi sayesinde ağız, burun ve çeneyi içine alan solunum  valfli ya da valfsiz maske çeşitidir.
Kemoterapi için uygun maskeler en yüksek seviyede koruma sunan türdür. Hem sıvı hem de katı aerosolleri ve protein moleküllerini bloke edebilir.

Zorlu ve kirli çalışma alanlarından tehlikeli kimyasallara ve partikül kirleticilere kadar konfor, güvenlik ve gönül rahatlığı sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli güvenilir solunum koruması çözümleri sunar.

#2 çeşit maske mevcuttur

Ortam kontaminasyonu ve kullanım uygunluğu durumuna göre FFP2 ve FFP3 standartında valfli veya valfsiz modeller tercih edilebilir. N99 olarak da nitelendirilen bu maskelerin, partiküllere karşı koruma oranı %99 düzeyindedir.

Kemoterapi maskelerimiz kişisel koruyucu ekipman olarak ve kemoterapi setlerinin içerisinde yer almaktadır. Ürünlerimiz bir çok A plus hastaneler, devlet hastaneleri ve klinikler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi ve sipariş için;0212 438 53 99

29 Mart 2022 blog
About melekirmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir