Kurumsal

MELEKIRMAK SAĞLIK ÜRÜNLERİ, 2006 yılından beri sektördeki tecrübesiyle faaliyete başlamıştır.

Her gün genişleyen kadrosu ile merkezi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde ve Yurtdışında faaliyetlerine devam etmektedir.

MELEKIRMAK SAĞLIK ÜRÜNLERİ,  Medikal sektördeki faaliyetlerinin yanı sıra lojistik ve tekstil alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Medikal alanda satışını gerçekleştirmekte olduğu ürünlerin tek distribütörlüğünü üstlenmekte, ülkemizde üretimi olmayan birçok ürünün de üretimini OEM (original equipment manufacturer) olarak Melekırmak markasıyla gerçekleştirmektedir. OEM (original equipment manufacturer) olarak Melekırmak markasıyla gerçekleştirmekte olduğu ürünlerin üretimini kendi standartlarında belirleyerek, hazır ekipmana sahip fabrikalarda ve hammaddeye sahip ülkelerde ürettirmektedir. İthalatını yapmakta olduğu tüm ürünlerin Türkiye satışını direkt ve bayiler üzerinden gerçekleştirmekte ve kurulan yurtdışı bağlantıları ile de Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracatını yapmaktadır.

Tekstil alanında, dünyada muadili bulunmayan ürünlerin Türkiye pazarı ile Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine tanıtımını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Lojistik alanında, büyük alışveriş merkezlerinin ve market zincirlerinin taşımacılık hizmetini üstlenmektedir.

Vizyonumuz

Kalite temel prensibimiz, Pazar rekabeti objektifimiz, Müşteri memnuniyeti asıl amacımızdır.

Dünya standartlarına uygunluğu esas alan firmamız işletme kalitesini ISO 9001 ve OHSAS belgeleri ile sağlamış olup, markalaşma ve kurumsallaşma yolunda gerekli olan marka tescillerini almıştır. İthalatını gerçekleştirme olduğu ürünlerin CE belgelerini alarak ürünlerin kalitesini ispatlamaktadır.