Blog

Elastomerik İnfüzyon Pompası

Elastomerik infüzyon pompaları, kemoterapi infüzyon tedavilerinde kullanılmaktadır.
Yer çekimine bağlı basınç ve regülatör tekniği ile çalışan pompa çeşitidir.
Elastomerik infüzyon pompası, kemoterapi veya ağrı tedavisi gören hastaların evde ya da iş yerlerinde tedavilerine olanak sağlamak için geliştirilmiş bir onkoloji ürünüdür. Herhangi bir elektrik ya da pile ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.
Elastomerik infüzyon pompası, 1,2,5 ve 7 günlük ayaktan tedavilerde kullanılmak üzere farkı hacimlerde üretilmektedir. Ürün, 100ML ve 275ML hacmindedir. 1 günlük tedavi için 100MLX 4ML/Saat, 2 günlük tedavi için 100MLX2Ml/Saat ve 275MLx5ML/Saat, 5 günlük tedavi için 275MLx2ML/Saat ve 7 günlük tedavi için 275MLx1,5ML/Saat olarak ürünlerimiz mevcuttur.
Sert ve yumuşak rezervuar olarak iki çeşit infüzyon pompası bulunmaktadır. Ayrıca hastaların ürünü daha rahat taşıması için ürünle birlikte boyun askısı ya da taşıma çantası temin edilmektedir. Hasta ya da hekim tercihine göre tedavilerde yumuşak ya da sert pompa kullanımı yapılır.

Güncellenen stoklarımızla tedavilere katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Elastomerik infüzyon pompalarımız A plus hastaneler başta olmak üzere bir çok kurumda kullanılmaya devam etmektedir. Ürünlerimizin kullanıldığı başlıca hastaneler;
• Memorial Hastanesi,
• Medicana Hastanesi,
• Medicalpark Hastanesi,
• Acıbadem Hastanesi
Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz; 0212 438 53 99

10 Mart 2022 blog
About melekirmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir